www.fitrit.cz

Klienti

Skvělá 3 měsíční práce mé klientky. Mínus 10,5 kg. Obvod přes zadek 15 cm, pas 10 cm, prsa 9 cm, stehno 9 cm. Počítaly jsme kalorie a cvičily silově 2 krát týdně, plus rychlá chůze na běhacím pásu, dle časových možností mé kočky.

Jednou uvidiíš výsledky a stane se z toho závislost. Zapracovaly jsme s mojí klientkou na držení těla, změnou jídelníčku a nyní se pustíme do tvarování buchtiček na břiše. Nemusíte se bát, že něco nevyjde.

Mínus 8 kg

Mínus 8 kg za 3 měsíce.
I ve 40 letech s 2 dětmi a náročnou prací to jde heart

Mínus 6 kg 😍 děkuji za důvěru a makáme dále.

Минус 6 кг 😍 спасибо за доверие и работаем дальше.

3 měsíce práce a + 3 kg na váze. Těžké tréninky, snaha a důvěra v trenérku sny proměnila v realitu. Milují svou prací a své šikovné klientky. 

месяца работы и + 3 кг на весах. Тяжёлые тренировки, старение и доверие тренеру мечты превратили в реальность. Я люблю свою работу и своих хороших клиентов. 

Proměna mé klientky 😊Mínus 12 kg. Děkuji moc za důvěru a spolupráci 😘

Прогресс моей клиентки ☺ Минус 12 кг. Спасибо большое за доверие и работу 😘

Máme 3. místo na Granite Muscles 2017 Hlinsko. Adélčiny první závody

                          

            

            

Měsíc a půl práce. 3 krát týdně cvičení v kombinaci s dietou. Je pravda, že Renča je obrovský dříč. A když se potkají dva magoři, tak to jde raz dva i ze srandou. Miluji tě kočko. Děkuji moc za radost z práce. Minus 3,5 kg 💪💗💪💗💪💗 Полтора месяца работы. 3 раза в неделю тренировки в сочетании с диетой. Нужно отметить что Рената большой трудяга. А когда встретятся двое сумасшедшие результаты приходят сразу и с позитивом. По весу ушло 3,5 кг

            

            

Má šikovná klientka a náš kus práce 💗
Моя хорошая клиентка и наш пройденный этап работы 😍

            

            

            

Progres mé šikovné klientky. Měsíc a půl rozdíl. Makáme dále. Držte nám palce, inspirujte se silou vůle. Paní má 2 práce a rodinu s 2 děckama a jezdí za mnou přes celou Prahu. Výmluvy? Žádné!

            

            

            

(text vypůjčen od klientky z FB)

To je důvod mé existence. Roční progress jedné z mých klientek. Adélka říká: Proč? Protože Vám chci ukázat, že když máte cíl, tak to jde! Dokázala jsem změnit svůj život, přestala jsem pít, vysedávat po hospodách a vymetat diskotéky. Místo toho trávím hodiny ve fitku, dodržuji jídelníček a vnímám své tělo. V začátcích bylo málo lidí, kteří mě podporovali. Spíše jsem slýchávala kritiku, že jsem se zbláznila... hubená, vychrtlá... co bys ještě cvičila!!! TAK TADY TO MÁTE ! Konečně mám ženské tvary a sebevědomí ! Chci poděkovat těm, co stále stojí za mnou! Mé úžasné trenérce Margarita Jurijevna Řičařova, která s mým tělem dokazuje nemožné a stále mě motivuje jít dál !! 😍😘

         

Tohle prostě miluji 😍 Progres jedné z mých šikovných klientek. Děkuji mockrát za důvěru a trpělivost 😘 Tohle mí dává sílu 💗
Я это просто обожаю. Прогресс одной из моих хороших клиенток. Спасибо большое за доверие и терпение. Мне это даёт силу.

                                  

                                

       

 

Komentáře

Nový vzkaz
nick  
text
 
 
359+9čtyři  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.

aktualizováno: 28.04.2024 16:35:12